Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

Emlaksahibi.net'de Türkiyenin her yerindeki Satılık, Kiralık Ev, İşyeri, Dükkan, Villa, Yazlık, Arsa, Kooperatif İlanlarına Ulaşabilirsiniz.

Türkiyenin tüm şehir, ilçe ve semtlerinin satılık ve kiralık emlak ilanlarının kayıtlı olduğu emlaksahibi.net ile ülke genelindeki sahibinden ve emlakçıdan kiralık veya satılık emlak ilanlarına ve en güncel emlak haberlerine erişebilirsiniz.

Kiralik ya da Satlik  Gayrimenkul arayan ve gayrimenkullerini satmak ya da kiraya vermek isteyenleri ayni platform uzerinde bulusturan, Turkiyenin sevilen ve tercihedilen Emlak Sahiblerinin sitesidir.

Misyonumuz


  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile üyelerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  • Üyelerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden üyelerimizin faydalanmasını sağlamak.  
  • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, websitemiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Turkiyenin populer Gayrimenkul satis ve kiralama sitesi EmlakSahibi.nete tekrar hos geldiniz.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2015 EmlakSahibi.NET. Her Hakkı Saklıdır.